Wesprzyj Projekt

Pomagaj pchać do przodu…


Czy warto pomagać?

W swoim życiu spotkałam wiele osób po przejściach, tragedie małe i duże. Z jakiegoś powodu ludzie często mi się zwierzają i proszą o radę. Nie lubię dawać rad, każdy sam powinien podejmować swoje decyzje, zgodnie ze swoja wolą i potrzebami. Lubię jednak słuchać, trzeba słuchać i trzeba mówić o problemach. To nie zawsze jest łatwe, ba z reguły bardzo trudne, ale warto, warto dla samego siebie i innych.

Długo się zastanawiałam, czy chcę dzielić się historią swojego życia z całym światem. Mogłam przecież prowadzić zwykły blog podróżniczy, ale chcę stawić prawdzie czoła, nie chcę nic udawać. Jestem jaka jestem, zlepek trafów szczęścia, niepowodzeń i tragedii. To ukształtowało mnie w osobę jaką jestem dziś.

Mam nadzieję, że mój blog zainspiruje innych, aby się nie poddawać, a niektórych może zainspiruje do tego, aby pomagać innym. Nie zawsze są potrzebne pieniądze, czasem chodzi tylko o to, aby mieć dla kogoś czas. W dzisiejszym zabieganym świecie, nikt nie ma na nic czasu.

Pewnego dnia pragnę założyć ośrodek do którego będą mogli przyjechać ludzie po ciężkich przejściach i nauczyć się żyć na nowo. Nie da się wymazać pamięci, ale można nabyć nowe umiejętności i doświadczenia oraz nabrać wiary w dalszy sens życia. Teraz podróżujemy po świecie w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Nie wiemy kiedy i gdzie takie znajdziemy, ale znajdziemy na pewno. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś podzielić się swoją historią, zostać fundatorem albo wolontariuszem.

Postaw mi kawę lub piwo dla Niedźwiedzia

Twoje wsparcie znaczy więcej niż pieniądze 🙂 Będziemy bardzo wdzięczni za każdą otrzymaną kwotę :)))

PLN 15.00

Zamów Kubek Pcham do Przodu

Zamów kubek z naszym logo, po drugiej stronie będzie nadrukowane wybrane imie + Pchaj do Przodu np. Asiu Pchaj do Przodu lub jedno z haseł motywacyjnych 1. Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk 2. Podróżuję, nie po to aby uciec przed życiem, lecz po to aby życie mi nie uciekło 3. Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się 4. Każdy z nas ma skrzydła, trzeba tylko nauczyć się latać 5. Im bardziej w życiu ma się pod górke, tym piękniejsze będą później widoki 6. Trudności z którymi zmagasz się dzisiaj przechodzą w siłe, której potrzebujesz na jutro 7. Nie licz dni, spraw by dni się liczyły 8. Wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów 9. W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. 10. Weź ból i zmień go w mądrość. Aby otrzymać kubek: 1) zapłać poniższą kwotę (zawiera opłatę za przesyłkę w Polsce, o ceny za granicą zapytaj w mailu) 2) wyślij mail na pchamdoprzodu@gmail.com podając wybrane hasło lub imię do nadruku 3) czekaj cierpliwie – okres realizacj zamówienia około 10 dni

PLN 45.00


A może wolisz wesprzeć dowolną kwotą lub zostać stałym patronem?

%d blogerów lubi to: