Pomagam

Pomagam pchać do przodu…


Czy warto pomagać?

W swoim życiu spotkałam wiele osób po przejściach, tragedie małe i duże. Z jakiegoś powodu ludzie często mi się zwierzają i proszą o rade. Nie lubię dawać radę, każdy sam powinien podejmować swoje decyzje, zgodnie ze swoja wolą. Warto jednak mówić o problemach, nie wstydzić się i rozmawiać o tym co nas spotkało lub trapi. To nie zawsze jest łatwe, ba z reguły bardzo trudne ale warto, warto dla samego siebie i innych.

Długo się zastanawiałam, czy chcę dzielić się historią swojego życia z całym światem. Mogłam przecież prowadzić zwykły blog podróżniczy ale chcę stawić prawdzie czoła, nie chcę nic udawać. Jestem jaka jestem, zlepek trafów szczęścia, niepowodzeń i tragedii. To ukształtowało mnie w osobę jaką jestem dziś.

Mam nadzieję, że mój blog zainspiruje innych aby się nie poddawać, a innych może do tego aby pomagać innym. Nie zawsze są potrzebne pieniądze, czasem chodzi tylko o to aby mieć dla kogoś czas. W dzisiejszym zabieganym świecie, nikt nie ma na nic czasu.

Pewnego dnia pragnę założyć ośrodek do którego będą mogli przyjechać ludzie po ciężkich przejściach i nauczyć się żyć na nowo. Nie da się wymazać pamięci ale można nabyć nowe umiejętności i doświadczenia aby nabrać wiary w dalszy sens życia. Teraz podróżujemy po świecie w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Nie wiemy kiedy i gdzie takie znajdziemy, ale znajdziemy na pewno. Na tym blogu i naszym kanale YouTube będziemy publikować relacje z naszych wojaży.
Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś podzielić się swoją historią, zostać fundatorem albo wolontariuszem.

Podaruj innym nadzieję

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wyjazdy dla osób potrzebujących. W każdym roku organizujemy warsztaty stacjonarne i wyjazdowe dla tych którzy rozpoczynają żyć na nowo.

10,00 PLN


Follow My Blog

Subskrybuj mój blog aby być na bieżąco.

%d blogerów lubi to: