Wesprzyj Projekt

Pomagaj pchać do przodu…


Czy warto pomagać?

W swoim życiu spotkałam wiele osób po przejściach, tragedie małe i duże. Z jakiegoś powodu ludzie często mi się zwierzają i proszą o radę. Nie lubię dawać rad, każdy sam powinien podejmować swoje decyzje, zgodnie ze swoja wolą i potrzebami. Lubię jednak słuchać, trzeba słuchać i trzeba mówić o problemach. To nie zawsze jest łatwe, ba z reguły bardzo trudne, ale warto, warto dla samego siebie i innych.

Długo się zastanawiałam, czy chcę dzielić się historią swojego życia z całym światem. Mogłam przecież prowadzić zwykły blog podróżniczy, ale chcę stawić prawdzie czoła, nie chcę nic udawać. Jestem jaka jestem, zlepek trafów szczęścia, niepowodzeń i tragedii. To ukształtowało mnie w osobę jaką jestem dziś.

Mam nadzieję, że mój blog zainspiruje innych, aby się nie poddawać, a niektórych może zainspiruje do tego, aby pomagać innym. Nie zawsze są potrzebne pieniądze, czasem chodzi tylko o to, aby mieć dla kogoś czas. W dzisiejszym zabieganym świecie, nikt nie ma na nic czasu.

Pewnego dnia pragnę założyć ośrodek do którego będą mogli przyjechać ludzie po ciężkich przejściach i nauczyć się żyć na nowo. Nie da się wymazać pamięci, ale można nabyć nowe umiejętności i doświadczenia oraz nabrać wiary w dalszy sens życia. Teraz podróżujemy po świecie w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Nie wiemy kiedy i gdzie takie znajdziemy, ale znajdziemy na pewno. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś podzielić się swoją historią, zostać fundatorem albo wolontariuszem.

Postaw mi kawę lub piwo dla Niedżwiedzia

Twoje wsparcie znaczy więcej niż pieniądze 🙂

PLN 15.00

Kup kartkę

Wyślę Ci kartkę z kraju w którym obecnie jesteśmy. Po dokonaniu opłaty, proszę wyślij swój adres na pchamdoprzodu@gmail.com

PLN 45.00

Kup magnes

Wyślę Ci magnes z kraju w którym obecnie jesteśmy. Po dokonaniu opłaty, proszę wyślij swój adres na pchamdoprzodu@gmail.com

PLN 75.00


A może wolisz wesprzeć dowolną kwotą lub zostać stałym patronem?

%d blogerów lubi to: