Pomagaj pchać do przodu…

Czy warto pomagać?

Dziękuję, że tu zajrzał_ś. Pisanie i montowanie filmów sprawia mi radość, ale poza poświęconym czasem, którego nie liczę prowadzenie mojej twórczości kosztuje realne pieniądze. Dlatego apeluję do wszystkich o wpsarcie.

Długo zastanawiałam się, czy chcę dzielić się historią swojego życia z całym światem. Mogłam przecież prowadzić zwykły blog podróżniczy, ale nie chcę nic udawać. Jestem jaka jestem, zlepek trafów szczęścia, niepowodzeń, tragedii. To ukształtowało mnie w osobę jaką jestem dziś.

Mam nadzieję, że mój blog zainspiruje innych, aby się nie poddawać, a niektórych może zainspiruje do tego, aby pomagać innym. Nie zawsze są potrzebne pieniądze, czasem chodzi tylko o to, aby mieć dla kogoś czas. W dzisiejszym zabieganym świecie, nikt nie ma na nic czasu.

Pewnego dnia pragnę założyć ośrodek do którego będą mogli przyjeżdżać ludzie po ciężkich przejściach, aby nauczyć się żyć na nowo. Nie da się wymazać pamięci, ale można nabyć nowe umiejętności i doświadczenia oraz nabrać wiary w dalszy sens życia. Teraz podróżujemy po świecie w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Nie wiemy kiedy i gdzie takie miejsce znajdziemy, ale znajdziemy na pewno. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś podzielić się swoją historią, zostać sponsorem albo wolontariuszem. Nieustannie szukam osób, które pomogą w prowadzeniu tego bloga, edycji, korekcie, montażu filmów, czy marketingu. Możesz też, po prostu postawić mi herbatę lub Niedźwiedziowi wino.


A może wolisz wesprzeć dowolną kwotą lub zostać stałym patronem?